nibo
Firma nasza istnieje od 1993 roku. Zajmujemy się w głównej mierze sprzedażą środków chemicznych, które mają szerokie zastosowanie w przemyśle samochodowym tj. lakiery, szpachle, środki konserwujące,kosmetyki samochodowe itd. Od początku naszej działalności staramy się aby nasi klienci byli zadowoleni zarówno z wysokiej jakości oferowanych produktów, jak i z naszej profesjonalnej obsługi każdego klienta. Dużą wagę przykładamy do zachowania terminowości dostaw, a także by nasze artykuły były konkurencyjne cenowo na rynku przy zachowaniu ich wysokiej jakości. Firma cały czas rozwija się i staramy się być konkurencyjnym partnerem w stosunku do innych firm z tej branży.
Od 2005 rozszerzyliśmy naszą ofertę o włókniny, akcesoria, produkty jednorazowe które znajdują zastosowanie w sektorze higieny osobistej, przemysłowej, gospodarstwie domowym, a także branży fryzjerskiej oraz kosmetycznej.
Oferujemy unikalną kolorystykę i wzornictwo ręczników. Posiadamy w ofercie ręczniki jednorazowe o różnej gramaturze, wymiarach – z włókniny oraz papierowe. Możliwe jest zamówienie ręczników o rozmiarze/kolorze/wzorze według indywidualnych potrzeb.
W sprzedaży posiadamy również rękawiczki nitrylowe , lateksowe, winylowe w rozmiarach od XS do XL . Kolory: białe, czarne, różowe, niebieskie, fioletowe, przeźroczyste.
Od 2015 roku oferujemy również naszym klientom odzież branżową : koszulki fryzjerskie/kosmetyczne , fartuszki, peleryny fryzjerskie dostępne w szerokiej gamie kolorów oraz rozmiarów ( XS- XXL). Na każdym z tych produktów możliwe jest umieszczenie loga/napisu na indywidualne zamówienie klienta.
Realia rynku oraz potrzeby firm współpracujących z nami zachęciły nas do prowadzenia również sprzedaży w sieci internetowej. Mamy nadzieje, że sklep ten ułatwi nam kontakty handlowe z obecnymi i przyszłymi klientami.